Lenovo Logo
Lenovo ThinkSystem DB730S FC SAN Switch

Lenovo ThinkSystem DB730S FC SAN Switch

Creëer schaalbare en veilige SAN-fabrics met de Gen 7 64G-switch met de hoogst mogelijke compactheid, ontworpen voor extreme performantie en autonome SAN-mogelijkheden

Lenovo ThinkSystem DB730S FC SAN Switch

Creëer schaalbare en veilige SAN-fabrics met de Gen 7 64G-switch met de hoogst mogelijke compactheid, ontworpen voor extreme performantie en autonome SAN-mogelijkheden
  • Technische specificaties

    ATTRIBUTE SPECIFICATION
    Modellen
    • 64G: 48 actieve poorten met 64 Gbps SWL FC-transceivers (R-luchtstroom)
    • 64G: 48 actieve poorten met 64 Gbps SWL FC-transceivers (F-luchtstroom zoals Telco)
    Fibre Channel-poorten
    • 128 poorten (96 64G SFP+-poorten, plus 16 2x64G SFP-DD-poorten), die elk E_Ports, F_Ports, M_Ports, D_Ports en EX_Ports ondersteunen
    • 48-poorts basisconfiguratie; extra poorten zijn mogelijk met twee 24-poorts SFP+ POD's (Ports on Demand), plus een 32-poorts SFP-DD POD (16 2x64G SFP-DD-transceivers), waardoor de switch wordt geschaald van 48 poorten naar 128 poorten.
    Port on Demand-opties
    • 24-poorts SW-licentie met 64Gbps SWL FC-transceivers
    • 32-poorts SW-licentie met 64 Gbps SWL SFP-DD FC-transceivers
    Totale bandbreedte 8,192 Tb/s
    Maximale fabric latentie Latentie voor lokaal geschakelde poorten is 460 ns (inclusief FEC).
    Mediatypes(Brocade-transceivers vereist)
    • 64G FC: hot-pluggable SFP-DD, SN-connector; 64 Gb/s SWL.
    • 64G FC: hot-pluggable SFP+, LC connector; 64 Gb/s SWL, LWL 10 km, ELWL 25 km.
    • 32G FC: hot-pluggable SFP+, LC-connector; 32Gb/s SWL, LWL 10 km, ELWL 25 km.
    • 10G FC: hot-pluggable SFP+, LC-connector; 10Gb/s SWL, LWL 10 km.
    • Fibre Channel-afstand is afhankelijk van glasvezelkabel en poortsnelheid.
    Rackmontage-railset Vaste railset is standaard inbegrepen, middenrackset is optioneel
    Inbegrepen software Enterprise Software: Trunking, Fabric Vision, Extended Fabric en Integrated Routing
    Behuizing
    • (R) Luchtstroom van achteren naar voren; inlaat niet aan poortzijde; voeding van achteren, 2U
    • (F) Luchtstroom van voren naar achteren; uitlaat niet aan poortzijde; voeding van achteren, 2U
    Power supply Dubbele, hot-swappable redundante power supplies met geïntegreerde systeemkoelventilatoren en status-LED's. 80 Plus Gold
    Garantie 3 jaar op hardware en firmware/FOS (upgrades beschikbaar)
  • Functies en voordelen

    Bescherm bedrijfskritische workloads met Gen 7 Integrated Security

    • Veilig storageverkeer door gecontroleerde toegang en isolatie
    • Beveilig cruciale activiteiten door de integriteit en beveiliging van Gen 7 Brocade-hardware en -software te valideren
    • Verminder de kwetsbaarheden van malware en kapingsaanvallen door FOS en hardware te versterken
    • Automatiseer de distributie van SSL-certificaten in de hele fabric

    Transformeer telemetriegegevens in bruikbare inzichten om performantie te optimaliseren en betrouwbaarheid te garanderen

    • Verzamel, transformeer en visualiseer miljarden datapunten in bruikbare informatie om snellere en nauwkeurigere beslissingen te nemen
    • Identificeer en verminder automatisch afwijkingen tussen server-naar-storageverkeersstromen op basis van uitgebreide geïntegreerde telemetriegegevens op IO-niveau
    • Stream SAN-telemetriegegevens van de fabric via SANnav Management Portal-software voor toepassingen van derden
    • Activeer de zichtbaarheid en bewaking van de performantie van virtuele machines, van server tot storage, zonder extra tools

    Automatiseer acties om performantie te optimaliseren en problemen op te lossen zonder tussenkomst

    • Automatiseer repetitieve taken om tijd te besparen en menselijke fouten te elimineren
    • Optimaliseer de applicatieperformantie door automatisch verkeer te groeperen op basis van apparaatsnelheid, protocol en gedragskenmerken
    • Breng voor automatische oplossing eindapparaten direct op de hoogte van congestie
    • Verzeker datalevering met automatische fail-over vanwege fysieke of congestieproblemen

BLIJF VERBONDEN
FacebookTwitterLinkedInYouTubeForumsInstagram
KIES LAND/REGIO