Home   >  Services & warranty   > 

Uchování pevného disku

 
Vaše data zůstanou vašimi napořád.
Lenovo si uvědomuje, že bezpečnost vašich dat je podmínkou k úspěchu. Ať již pracujete s citlivými daty nebo nikoliv, zajistěte, aby vaše podniková data zůstala ve vašich rukou pomocí služby Uchování pevného disku společnosti Lenovo. Jestliže společnost Lenovo mění vadnou část v rámci podmínek omezené záruky, tato část se stává majetkem společnosti Lenovo. Jestliže váš pevný disk selže a je stále kryt zárukou, služba Uchování pevného disku vám umožní ponechat si starý disk a data s ním.

Služba Uchování pevného disku je dostupná pro všechny notebooky Lenovo ThinkPad, stolní počítače ThinkCentre, pracovní stanice ThinkStation a server ThinkServer.
 
   
Proč koupit:

Zabezpečení
Uchování důvěrnosti dat a jejich ochrana jsou vaší zodpovědností. Uchování pevného disku zajistí, že data nikdy neopustí váš podnik.

Shoda a snížení rizika
Pomůže vám být ve shodě s požadavky na ochranu a uchování dat, čímž zajistí snížení rizika občanskoprávní odpovědnosti.

Kontrola
Uchováte-li špatné pevné disky uvnitř podniku, můžete se kdykoliv rozhodnout dle vlastních potřeb o tom, jak a kdy data zlikvidujete. Odpadne problém sledování přepravy špatných pevných disků. Pokrývá vícero disků v počítači a vícero poruch (některé serverové systémy mohou mít až 12 pevných disků) Pohodlí - Pomáhá snižovat administrativní zátěž spojenou s vracením a sledováním pevných disků.
  Podrobnosti
  • • Služba Uchování pevného disku je dostupná v době zakoupení počítače a poté během celé doby trvání záruky.
  • • Pokrytí touto službou trvá celou dobu trvání záruky, i když byl pevný disk vyměněn.
Jak používat tuto službu
1. V případě poruchy pevného disku se prosím obraťte na společnost Lenovo pomocí běžných kontaktních mechanismů v rámci smlouvy o službách nebo omezené záruky.

2. Jestliže společnost Lenovo rozhodne, že pevný disk je poškozen a že se na něj vztahuje služba Uchování pevného disku, vymění vám pevný disk za nový a vy si ponecháte starý pevný disk.

3. V rámci podmínek služby souhlasíte s tím, že poskytnete svého zástupce, který si ponechá poškozený pevný disk, přijme náhradní pevný disk od společnosti Lenovo, poskytne společnosti Lenovo sériové číslo každého uchovaného disku a na žádost společnosti Lenovo převezme dokument jí poskytnutý, který potvrzuje uchování pevného disku.
 
Zdroje
Technická podpora
Vyzkoušejte naši oceňovanou webovou podporu.

Další informace
Print this pagePrint this page