Домашня сторінка   >  Послуги Lenovo   >  Планшетних ПК   > 

Послуги Lenovo для планшета ThinkPad


Послуги Lenovo для планшета ThinkPadПланшет ThinkPad® від компанії Lenovo - це ваша РОБОЧА машина. Це єдиний планшет на ринку на сьогоднішній день, якій пропонує повний спектр послуг на рівні великих компаній. Він має функції для кращого управління кількома пристроями, задоволення вимог замовника, забезпечення безпеки та маркування обладнання. Lenovo пропонує клієнтам єдине рішення, доступне по всьому світу і надійне знання конкретного продукту , на які клієнти можуть покластися.


Що ми пропонуємо?
ПослугиДеталі
Послуги з адаптації Несенсорнe забезпечення, візуалізація та маркування обладнання
Розширення гарантії 2 або 3 роки гарантії (Ви можете надіслати комп'ютер поштою чи принести нам до офісу)
Подовження гарантії 1,2 або 3 роки гарантії (виїзд фахівця для ремонту)¹
Protection Plans 1, 2 or 3 years Accidental Damage Protection

На відміну від конкурентів, Lenovo пропонує:
  • • Зручність гарантійного обслуговування "на місці" (там, де воно доступне), це значно знижує час бездіяльності комп'ютера.
  • Розширення гарантії До трьох років на відміну від одного року, який надають наші конкуренти.
  • Індивідуалізація під користувача Фахівці Lenovo проведуть індивідуалізацію та встановлять параметри безпеки для кожного планшету, економлячи Ваш час та гроші.
  • Послуги по маркуванню обладнання на заводі. Економія часу і можливість мати безпосередній контроль над планшетом - з першого дня.

Розширення та оновлення гарантії

ThinkPlus ServicesПодовження гарантії захищає ваші вкладення та дозволяє гарантійному строку відповідати передбачуваному терміну служби ThinkPad. Оновлення гарантії відкриває Вам доступ до більш високого рівня обслуговування, а саме: виклик майстра додому або на наступний робочий день. Подовження гарантії для ThinkPad можливе на строк від двох до трьох років, починаючи з першого дня гарантії.

Послуги з адаптації – візуалізація, безпека, та етикетування обладнання

Послуги з адаптаціїПланшети вимагають спеціальної настройки для їх використання в бізнесі. Унікальні послуги з адаптації Lenovo забезпечать зручну і ефективну інтеграцію планшета в Ваш бізнес. Наш Imaging Technology Центр пропонує несенсорнe забезпечення через єдиний контакт. Даний планшет допоможе зберегти час та гроші Вашої організації, збільшуючи продуктивність та забезпечуючи безпеку, необхідні для бізнесу.Дізнатися більше.Ми тут, щоб допомогти вам. Зателефонуйте 0800-502-235 і спілкуйтеся з представником Lenovo.Ресурси
Інформація по темі
Технічна підтримка

Скористайтеся нашою якісною веб-підтримкою.Дізнатися більше >


Зв'яжіться з Lenovo

Ми тут, щоб допомогти вам. Зателефонуйте 0800-502-235 і спілкуйтеся з представником Lenovo.


Take a quick surveyTake a quick surveyEmail this pageEmail this pagePrint this pagePrint this page
 

1. Надання гарантійних послуг на місці доступно тільки в міських зонах. Послуга "Наступний день" не гарантується.