Домашня сторінка   >  Послуги Lenovo   >  малий та середній бізнес   > 

Послуги Lenovo для малого та середнього бізнесу


Послуги Lenovo для малого та середнього бізнесуВам потрібно займатись бізнесом, тому залишіть питання інформаційних технологій компанії Lenovo. Наш універсальний набір удостоєних нагородами послуг пропонує гнучкі опції для забезпечення конкретних потреб малого та середнього бізнесу. Ви можете розраховувати на Lenovo у питаннях захисту даних та продуктивності Вашого бізнесу з моменту розробки до початку використання.


Подовження та покращення гарантії

ThinkPlus Services
  • • Інколи стандартного гарантійного терміну не достатньо. Lenovo пропонує Подовження гарантії на термін до п’яти років (в залежності від Вашої системи) пропонуючи Вам сервісне рішення з фіксованим терміном та ціною, що дозволить точно розрахувати витрати на утримання Вашої системи на весь період її використання.
  • • Поліпшення гарантії забезпечить гнучкість опцій для забезпечення відповідності часу ремонту та рівня обслуговування Вашим потребам та потребам Вашого бізнесу.Дізнайтесь більше.

Захист від випадкового пошкодження

Accidental Damage ProtectionУ дуже мінливому світі трапляються різні випадки. Послуга Lenovo для захисту від випадкових пошкоджень (ЗВП) допоможе Вам буди готовим до несподіванок і спланувати витрати на негарантійне обслуговування ПК, що забезпечить безперебійне функціонування Вашого бізнесу і мінімізує витрати на несподіваний ремонт ПК. ЗВП захищає Ваші інвестиції від операційних та структурних пошкоджень, спричинених розповсюдженими випадками, такими як краплі, розлиття рідини, стрибки напруги або відмова інтегрованого екрану і може зекономити Ваші кошти у порівнянні з витратами на ремонт або придбання нового ПК. Дізнайтесь більше.


Послуга Збережіть свій жорсткий диск

Keep Your Drive ServiceСкільки «коштує» Ваш крупний клієнт, співробітник або фінансова інформація? З послугою Lenovo «Збережіть свій диск» Ви збережете свій жорсткий диск та інформацію у маловірогідному випадку відмови накопичувача. З послугою ЗСД Ви покращите інформаційну безпеку і зменшите потенційні ризики цивільної відповідальності у разі, якщо Ваша організація має справу з важливою інформацією. Ви можете розміщати бізнес данні так, як Вам потрібно, і тоді, коли Вам потрібно. Послуга ЗСД звільняє Вас від необхідності слідкувати за зламаними жорсткими дисками під час їх транспортування і, таким чином, відпаде необхідність оформлювати відповідні документи, що звільнить інформаційні ресурси для вирішення нагальних бізнес питань. Дізнайтесь більше.


Ми тут для того, щоб допомагати. Дзвоніть за номером 0800-502-235 та спілкуйтесь з представниками Lenovo.Ресурси
Посилання по темі
Технічна підтримка

Скористайтесь нашою якісною веб-підтримкою. Дізнатися більше >


Контактна інформація Lenovo

Ми тут для того, щоб допомагати. Дзвоніть за номером 0800-502-235 та спілкуйтесь з представниками Lenovo.


Print this pagePrint this page
 

1 - Захист від випадкових пошкоджень надається в сервісному центрі