Домашня сторінка   >  Послуги Lenovo   >  Послуги по зображенням   > 

Сервіс Lenovo – Послуги по зображенням


Lenovo Services – Imaging ServicesВід того, як Ви оснастите свій ПК, залежить, чи отримаєте Ви результати, яких очікували від Ваших інвестицій. Підготовка, планування та розвиток систем ПК вимагають багато часу та є дуже дорогими. Насправді, компанія Гартнер Gartner1 провела дослідження, що організації можуть витратити 300 $ на систему ручного створення образу, завантаження, налаштування кожного нового ПК. Універсальний набір рішень Lenovo пропонує ідеальний баланс ефективності та реалізації, змінюючи дорогу, трудомістку технічну підтримку автоматичним процесом, використовуючи кращі методи в галузі.

З Послугами Image Design від Lenovo Ви отримуєте прямий доступ до інженерних досягнень компанії Lenovo. Ми забезпечуємо індивідуалізований образ на основі потреб Вашої організації, збільшуючи Ваші інвестиції в обладнання та забезпечуючи істотну економію на тривалості роботи Ваших систем.


 • • Створення стандартних/статичних образів – забезпечує швидку реакцію на зміну образів або потреб на розгортання.
 • • Динамічні образи – об’єднують мінливість образів в одне впровадження.
 • • Розумні образи –об’єднують обладнання Lenovo та образ Windows 7 клієнта в один динамічний образ.
 • • оліпшеного Досвіду (EET) – відтворює образ для того щоб збільшити ефективність Windows 7 у Вашій системі.
 • • образу – перевіряє достовірність Вашого образу та завчасно знаходить помилки у процесі впровадження.
 • • об’єднує всі вимоги до образів компанії в одне розумне впровадження ПК. Дізнайтися більше.

With Priority Technical Support, IT Technicians by-pass Level 1 support and get direct access to Level 2 technicians to resolve issues fast.


Чому обираємо Lenovo?


Лідери в галузі
 • • Засновано у 1996
 • • Технічні спеціалісти/інженери об’єднали досвід по образам за 200 років
 • • Більше 8,000,000 індивідуальних образів використовуються більш ніж 3, 000 клієнтами
 • • Пройшов сертифікацію за стандартом ІСО 9001

Глобальне охоплення
 • • Чотири місця розташування забезпечують глобальне охоплення
 • • Процес індивідуального образу стандартизований по всьому світі

Ми тут, щоб допомогти вам. Зателефонуйте 0800-502-235 і спілкуйтеся з представником Lenovo.Ресурси
Інформація по цій темі
Навчання
Технічна підтримка

Скористаєтесь нашою якісною веб-підтримкою. Дізнайтесь більше інформації на.


Контактна інформація Lenovo

Ми тут, щоб допомогти вам. Зателефонуйте 1-866-968-4465 і спілкуйтеся з представником Lenovo.Стандартні послуги Imaging Services

Lenovo Services – Imaging ServicesПослуги Lenovo Imaging Services можуть знизити Ваші витрати, забезпечити швидше впровадження та зменшити помилки використання.

Створіть індивідуальний образ - Ми порадимося з Вами, щоб визначити Ваші вимоги до образу. Потім ми створимо індивідуальний образ, який буде складатись з однієї мови, однієї ОС та комп’ютерних програм Вашої компанії. Після перевірки ми надішлемо його Вам для кінцевого перегляду та підтвердження.

Створіть індивідуальний образ на іншій мові - Після узгодження з Вами, ми створимо новий образ на іншій мові для однієї ОС та комп’ютерних програм Вашої компанії.

Додайте додатковий драйвер пристрою - Якщо Ви захочете додати додатковий пристрій опцій до стандартного попередньо встановленого, ми додамо драйвери для пристрою, для того щоб Ви уточнили та підтвердили сумісність.

Модифікуйте або перемістить образ забезпечений клієнтом - Після того, як ми порадимось з Вами, ми внесемо необхідні зміни до Вашого існуючого індивідуального образу. Ми визначимо та усунемо проблеми, які знайдемо в образі та, відповідно, попередимо Вас. Ми перевіримо образ, а потім надішлемо його Вам для остаточного перегляду та підтвердження.

Підтвердження образу забезпеченого клієнтом - Складається з консультації та розвитку тестового плану. Після того як ми перевіримо Ваш образ, ми надішлемо Вам повний звіт щодо будь-яких помилок у Вашому образі та надамо документацію для їх усунення.

Підготовка образу для виробництва - Перед тим як, завантажити Ваш образ, ми впевнимося, що він правильно завантажується, в ньому немає вірусів , немає явних помилок, та підготуємо його для виробництва.

Зняте з виробництва обладнання образів - Так як клієнти підтримують час використання свого обладнання, Lenovo може створити образ для використання успадкованої апаратури з ОС компанії та стандартами ПЗ. Ми можемо створити, перенести/змінити та перевірити образи для плавного об’єднання нового та існуючого обладнання та зменшити параметри, які можуть збільшити допоміжні витрати. Клієнту можливо, буде необхідно забезпечити деяке обладнання для перевірки.

Інженер для стандартних образів на робочому місці - Зараз стало можливо мати інженера Lenovo з образів для виконання будь-яких з вищезгаданих послуг на робочому місця клієнта, а не Lenovo. Інженер для виконання послуг на робочому місці на цей час доступний лише у США.


Ми тут, щоб допомогти вам. Зателефонуйте 0800-502-235 і спілкуйтеся з представником Lenovo.Послуги ImageUltra

Lenovo Services – Imaging ServicesРазом з послугою ImageUltra неймовірно легко працювати з різномаїттям операційних систем та мов, комп’ютерів та групових програм по всьому підприємству.

Підприємство, оснащене послугою ImageUltra, готове до швидкого та плавного вдосконалення нового обладнання як тільки це буде оголошено, тому що програму управління обладнанням можна розділити на базову операційну систему та образ програми.

Послуги ImageUltra


Послуги ImageUltra

Створення образу - Створення одного образу для настільних ПК та ноутбуків Lenovo.

Підготовка Builder (модульний програмний інструмент) для виробництва - Підготовка існуючого образу клієнта ImageUltra Builder для запуску у виробництво для попереднього завантаження у індивідуальну конфігурацію клієнта.

Підтвердження Builder - Перевірте образ для підтвердження та надішліть клієнту звіт про результати.

Модифікація/Міграція - Порадьтесь зі своїм клієнтом та визначте тестовий план, необхідні зміни до існуючих образів; визначити/усунути проблеми.

Розвиток модуля - Створіть індивідуалізовані модулі для кожного клієнта від бітів ПЗ клієнта.


Ми тут, щоб допомогти вам. Зателефонуйте 0800-502-235 і спілкуйтеся з представником Lenovo.Відгуки користувачів щодо використання Imaging Services

Чому обираємо Lenovo?

Lenovo Services – Imaging ServicesЦентр Технологій Lenovo Imaging Technology Center пропонує універсальний набір рішень Lenovo для забезпечення перехідного процесу у Вашому бізнесі. Разом з прекрасним персоналом, інноваційними рішеннями, ТКС (Технічним Комітетом зі Стандартизації) забезпечує повну увагу для надання цінної послуги для задоволених клієнтів.


Лідери галузі
 • • Засновано у 1996
 • • Технічні спеціалісти/інженери об’єднали досвід по образам за 200 років
 • • Більше 8,000,000 індивідуальних образів використовуються більш ніж 3, 000 клієнтами
 • • Пройшов сертифікацію за стандартом ІСО 9001

Глобальне охоплення
 • • Чотири місця розташування забезпечують глобальне охоплення
 • • Процес індивідуального образу стандартизований по всьому світі

«Сервіс Lenovo – найкращий сервіс. Ми переїжджаємо до «Магазину Lenovo» для масового випуску 1:1».
- Менеджер відділу інформаційних технологій
Округ Орандж, штат Північна Кароліна

«За допомогою послуг Lenovo Imaging Services системи студентів були персоналізовані впродовж перших завантажень ОС. Сервіс Порятунок та Відновлення виявився важливим в перший день випуску портативних комп’ютерів, коли численні системи треба було відображати знову.»
- Менеджер відділу інформаційних технологій
Державна школа округу Девісс, Штат Кентуккі

«Компанія QinetiQ заощадила робочий час та зменшила витрати, які звичайно необхідні під час початкового випуску продукції, не контролюючи процес створення образу на фірми. Також, метод доставки Lenovo відповів нашим суворим вимогам.»
- Віце-президент, Інформаційні технології
QinetiQ, Великобританія

«Egro вирішила, що з її обмеженим персоналом вона хотіла, щоб її портативні комп’ютери містили попередні завантаження індивідуальних образів і, таким чином, компанія використовувала послуги ImageUltra Services, які надавав Центр Технологій Lenovo Imaging Technology Center.»
- Директор
EGRO, Швейцарія


Коментарі від інших клієнтів...

«Я ціную якість робіт та досягнення Центру Технологій imaging center. Коли я отримаю образи, мені не доводиться нічого змінювати. Це заощаджує мій час та гроші. Дякую Lenovo.»

«Було чудово працювати з персоналом Центру Технологій Imaging Center, це грає важливу роль в успішності виконання моїх проектів.»

«Сервіс був чудовим, мені важко запропонувати щось нове, що вдосконалить його.»

«Мій досвід співпраці з персоналом Центру Технологій Lenovo Imaging Center був чудовий! Це був процес, який ми повторимо ще раз. Я буду рекомендувати Lenovo Imaging Center іншим. В нас були стислі строки, але інженери Lenovo доставили продукцію без ускладнень. Працювати з Центром Технологій Lenovo Imaging Center – одне задоволення!».

«Я вважаю, що Ваш персонал акуратний, ефективний та люб’язний у роботі. Робота була виконана на високому рівні. Можливо, наступний раз Ви зможете припуститись кількох помилок, щоб я надав Вам декілька порад для покращення Вашої роботи.»

«Інженер Центру Технологій Lenovo Imaging Center зробив роботу чудово, повідомляючи нам інформацію, яка була нам необхідна, та перевіряючи і узгоджуючи з нами перевірку кінцевого продукту. Ми зробили деякі незначні поправки та ними було легко та ефективно керувати. Чудова робота!»


Ми тут, щоб допомогти вам. Зателефонуйте 0800-502-235 і спілкуйтеся з представником Lenovo.


Print this pagePrint this page
 

1 - “Програмне забезпечення, Ціна для того щоб перейти на Windows 7”, Гартнер, 16.10.2009 #G00171501

*Lenovo має Центр Технологій Lenovo Imaging Centers у Дослідному Трикутнику (Research Triangle Park) в штаті Північна Каролін; Ямато, Японія, Шеньчджень, Китай та Братислава, Словаччина.