Домашня сторінка   >  Сервіс Lenovo   >  Великий бізнес   > 

Послуги Lenovo для великого бізнесу


Послуги Lenovo для великого бізнесуДля клієнтів - підприємств, Lenovo пропонує повний портфель додаткових послуг, який забезпечать повний життєвий цикл Ваших активів Lenovo. Наші чудові пропозиції оптимізують продуктивність та задовольнять Ваших працівників, зменшуючи час простою та гарантуючи Вам та Вашому ІТ-персоналу зосередитися на актуальних проблемах у Вашому бізнесі.

Lenovo співпрацює з Вашою організацією, для того щоб забезпечити єдине джерело задоволення всіх потреб у послугах, впровадження відновлення застарілих ресурсів (застарілого обладнання). Наші послуги допоможуть Вам оптимізувати витрати на IT, надавати кращий рівень обслуговування та ще більше задовольняти кінцевого споживача. Дозвольте унікальним пропозиціям та досвіду Lenovo допомогти Вам отримати більше від ваших інвестицій у ПК.


Гарантійне сервісне обслуговування Lenovo

ThinkPlus ServicesГарантійне сервісне обслуговування Lenovo забезпечує гнучкі опції, які відповідатимуть Вашим мінливим бізнес-потребам. Ми пропонуємо глобальне єдине джерело рішень, яке допоможе Вам визначити цілі з метою досягнення рентабельності, поліпшення рівня послуг та продуктивності і задоволення кінцевих споживачів, де б Ви не були! Дізнайтесь більше на.


Гарантійне обслуговування Lenovo

  • • Продовження гарантії доступне на період до п’яти років (залежить від Вашої системи) пропонуючи Вам сервісне рішення з фіксованим терміном та ціною, що дозволить Вам з’єднати цикли регенерації та оптимізувати витрати на обладнання.
  • • Покращена гарантія дозволить Вам змінювати час реагування та рівень послуг для того, щоб відповідати Вашим потребам у критичних ситуаціях. Зручні послуга «на місці»1 та послуга «наступного робочого дня» дають можливість Вашому IT-персоналу зосередитись на вирішенні нагальних бізнесових питань.Захист від випадкових пошкоджень

Protection ServicesПослуга2 Захисту від випадкових пошкоджень пропонує прогнозований спосіб економити на ремонті ПК, що не є на гарантії, дозволяючи Вам уникати порушень у продуктивності, мінімізуючи неочікувані витрати на ремонт ПК.

  • • ADP захищає Ваші інвестиції від операційних та конструктивних пошкоджень в результаті таких загальних випадків як попадання крапель пролитої рідини, струму перепадів напруги або поломки інтегрованого дисплею та може значно заощадити Вам кошти, які б Ви потратили на ремонт або на покупку нового ПК. Дізнайтесь більше.

Послуга Збережіть свій жорсткий диск

Protection ServicesПослуга Lenovo »Збережіть жорсткий диск» дозволяє зберігати Ваш жорсткий диск та дані, у разі поломки накопичувача. Разом з послугою ЗЖД Ви поліпшите безпеку своїх даних та зменшите ризики цивільної відповідальності, у разі якщо ваша організація має справу з конфіденційною інформацією. Ви можете розміщати ділову інформації так, як Вам потрібно і тоді, коли Вам потрібно. Послуга ЗЖД звільняє Вас від необхідності слідкувати за зламаними жорсткими дисками під час їх транспортування і, таким чином, зникне необхідність оформлювати відповідні документи, що звільнить інформаційні ресурси для вирішення нагальних бізнес питань. Дізнайтесь більше на.Ми тут, щоб допомогти вам. Дзвоніть за номером 0800-502-235 та спілкуйтеся з представником Lenovo.Ресурси
Посилання по темі
Технічна підтримка

Скористайтесь нашою якісною веб-підтримкою.Дізнатися більше >


Контактна інформація Lenovo

Ми тут, щоб допомогти вам. Дзвоніть за номером 0800-502-235 та спілкуйтеся з представником Lenovo.


Print this pagePrint this page
 

1 – Доступність відрізняється від регіону

2 – ADP – послуга, яка надається на складі