Doma   >  Služby spoločnosti Lenovo   >  Malé a stredne veľké firmy

Služby spoločnosti Lenovo pre malé a stredne veľké firmy


Služby spoločnosti Lenovo pre malé a stredne veľké firmyMáte firmu, o ktorú sa musíte starať, preto nechajte podporu IT na spoločnosť Lenovo. Naše rozsiahle portfólio ocenených služieb ponúka flexibilné možnosti na podporu špecifických potrieb malých a stredne veľkých firiem. Od uvedenia do prevádzky až po likvidáciu, a pri všetkých krokoch medzi tým, sa môžete spoľahnúť na to, že spoločnosť Lenovo ochráni vaše dáta a zachová produktivitu vašej firmy.


Predĺženie a rozšírenie záruky

Predĺženie a rozšírenie záruky
  • • Niekedy štandardné záručné krytie nestačí. Spoločnosť Lenovo ponúka predĺženie záruky až na dobu päť rokov (v závislosti od vášho systému) a vy tak môžete získať riešenie servisu na vopred stanovenú dobu a s vopred stanovenými výdavkami, ktoré vám umožní presne stanovovať rozpočet výdavkov na zariadenia a chrániť váš systém tak dlho, ako ho budete používať.
  • • Rozšírenie záruky poskytuje flexibilné možnosti na zabezpečenie, aby čas reakcie pri opravách a úroveň služieb vyhovovali vašim potrebám, ako aj potrebám vašej firmy. Zistite viac.

Ochrana proti náhodnému poškodeniu

Ochrana proti náhodnému poškodeniuVo vysoko mobilnom svete sa môžu stávať nehody. Služba ochrany proti náhodnému poškodeniu1 od spoločnosti Lenovo vám pomôže pripraviť sa na nečakané udalosti a vytvoriť rozpočet na nezáručné opravy počítačov, čím zabezpečí plynulú prevádzku vašej firmy a minimalizuje výdavky na nečakané opravy počítačov. ADP chráni vašu investíciu pred funkčným alebo štrukturálnym poškodením spôsobeným bežnými nehodami, napríklad pádmi, poliatím, elektrickými výbojmi alebo poruchou zabudovanej obrazovky a môže vám usporiť značné náklady na opravy alebo kúpu nového počítača. Zistite viac.


Služba Ponechanie jednotky pevného disku

Služba Ponechanie jednotky pevného diskuAkú hodnotu má váš cenný zákazník, zamestnanec a finančné dáta? Vďaka službe spoločnosti Lenovo Ponechanie jednotky pevného disku si v nepravdepodobnom prípade poruchy disku, môžete ponechať svoj pevný disk a dáta. Pomocou služby KYD zlepšíte bezpečnosť dát a zmiernite potenciálne riziká občianskoprávnej zodpovednosti, v prípade, že vaša organizácia narába s citlivými informáciami. Obchodné dáta môžete zlikvidovať podľa vlastných podmienok, v čase a spôsobom, akým vám to vyhovuje. Služba KYD vás odbremeňuje od potreby sledovania pokazených pevných diskov počas prepravy a odstraňuje s tým súvisiacu dokumentáciu, čím odľahčuje zdroje IT nevyhnutné pre obchodné potreby. Zistite viac.


Sme tu, aby sme vám pomohli. Zavolajte na číslo 1-866-968-4465 a porozprávajte sa so zástupcom spoločnosti Lenovo.Zdroje
Súvisiace odkazy
Technická podpora

Vyskúšajte našu ocenenú internetovú podporu. Zistite viac >


Print this pagePrint this page
 

1 - Ochrana proti náhodnému poškodeniu je služba dodávaná do skladu.