Doma   >  Služby spoločnosti Lenovo   >  Veľká organizácia

Služby spoločnosti Lenovo – Veľká organizácia


Služby spoločnosti Lenovo pre veľké organizáciePre organizácie spoločnosť Lenovo ponúka rozsiahle portfólio služieb s pridanou hodnotu, ktoré podporujú celý životný cyklus vašich zariadení značky Lenovo. Naša ponuka ocenených služieb optimalizuje produktivitu a uspokojenie vašej pracovnej sily znižovaním prestojov a zabezpečením toho, aby ste sa vy a vaši zamestnanci IT mohli sústrediť na úlohy dôležité pre firmu.

Spoločnosť Lenovo je partnerom vašej organizácie a poskytuje riešenie s jedným zdrojom pre všetky vaše potreby servisu, rozmiestnenie prostredníctvom obnovy starého majetku. Naše služby vám umožňujú presnejšie vytvoriť rozpočet výdavkov na IT, poskytovať lepšie SLA a dosahovať vyššiu spokojnosť u koncových používateľov. Dovoľte, aby vám jedinečná ponuka služieb spoločnosti Lenovo pomohla získať čo najviac z vašej investície do počítača.


Služby záručnej podpory spoločnosti Lenovo

Služby záručnej podpory spoločnosti LenovoSlužby záručnej podpory spoločnosti Lenovo poskytujú flexibilné možnosti na vyhovenie vašim rôznorodým obchodným potrebám. Ponúkame celosvetové riešenie s jedným zdrojom, ktoré vám pomôže zrealizovať vaše ciele v oblasti efektivity nákladov, zlepšenia úrovne servisu, produktivity a spokojnosti koncových používateľov bez ohľadu na to, kde sa nachádzate! Zistite viac.


Záručné služby spoločnosti Lenovo

  • • Záruka sa dá predĺžiť až na dobu päť rokov (v závislosti od vášho systému) a vy tak môžete získať riešenie servisu na vopred stanovenú dobu a s vopred stanovenými výdavkami, ktoré vám umožní zosúladiť podnikové cykly obnovy a presne stanoviť rozpočet výdavkov na zariadenia.
  • • • Rozšírenie záruky vám umožňuje meniť čas reakcie a úroveň služieb tak, aby vyhovovali vašim nevyhnutným potrebám v oblasti podpory. K dispozícii sú pohodlné služby na mieste1 a počas nasledovného pracovného dňa, ktoré zaručia, že vaši pracovníci oddelenia IT sa budú môcť sústrediť na činnosti nevyhnutné pre firmu.


Služby ochrany od spoločnosti Lenovo


Ochrana proti náhodnému poškodeniu

Ochrana proti náhodnému poškodeniuSlužba spoločnosti Lenovo proti náhodnému poškodeniu2 ponúka predvídateľný spôsob tvorby rozpočtu pre nezáručné opravy počítačov, čím vám umožňuje vyhnúť sa prerušeniam vo výrobe a minimalizuje náklady na nečakané opravy počítačov.

  • • ADP chráni vašu investíciu pred funkčným alebo štrukturálnym poškodením spôsobeným bežnými nehodami, napríklad pádmi, poliatím, elektrickými výbojmi alebo poruchou zabudovanej obrazovky a môže vám usporiť značné náklady na opravy alebo kúpu nového počítača. Zistite viac.

Služba Ponechanie jednotky pevného disku

Služba Ponechanie jednotky pevného diskuSlužba spoločnosti Lenovo Ponechanie jednotky pevného disku vám v nepravdepodobnom prípade poruchy disku umožňuje ponechať si svoj pevný disk a dáta. Pomocou služby KYD zlepšíte bezpečnosť dát a zmiernite potenciálne riziká občianskoprávnej zodpovednosti, v prípade, že vaša organizácia narába s citlivými informáciami. Obchodné dáta môžete zlikvidovať podľa vlastných podmienok, v čase a spôsobom, akým vám to vyhovuje. Služba KYD vás odbremeňuje od potreby sledovania pokazených pevných diskov počas prepravy a odstraňuje s tým súvisiacu dokumentáciu, čím odľahčuje zdroje IT nevyhnutné pre obchodné potreby. Zistite viac.


Sme tu, aby sme vám pomohli. Zavolajte na číslo 1-866-968-4465 a porozprávajte sa so zástupcom spoločnosti Lenovo.Zdroje
Súvisiace odkazy
Technická podpora

Vyskúšajte našu ocenenú internetovú podporu. Zistite viac >


Print this pagePrint this page
 

1 – Dostupnosť sa líši podľa regiónu

2 – ADP je služba dodávaná do skladu