Úvodní stránka   >  Služby společnosti Lenovo   >  Servis pro tablety   > 

Služby společnosti Lenovo pro ThinkPad Tablet


Lenovo Services for ThinkPad TabletTablet ThinkPad® od společnosti Lenovo vám pomáhá realizovat vše, na co si vzpomenete. Jediný tablet na dnešním trhu, který nabízí kompletní portfolio služeb na podnikové úrovni, se specifickými funkcemi pro lepší správu vícero zařízení, poskytování lepšího přizpůsobení, bezpečnosti a sledování zařízení. Společnost Lenovo nabízí zákazníkům řešení s jedním zdrojem s globálním pokrytím a spolehlivé znalosti specifické pro daný produkt, na které se zákazníci mohou spolehnout.


Co nabízíme?
Nabízené službyPodrobnosti
Služby přechodu Provedení bez zásahu uživatele, vytváření datových image a inventarizace majetku
Prodloužení záruky 2 nebo 3 roky, Mail-in Depot / Carry-in
Rozšíření záruky 1, 2 nebo 3 roky u zákazníka (Onsite)¹

Oproti konkurenci vám společnost Lenovo nabízí:
  • • Praktická podpora přímo u zákazníka Onsite (je-li dostupná) výrazně zkracuje prostoje .
  • Prodloužení záruky až na celé tři roky v porovnání se základní jednoletou zárukou u většiny konkurentů.
  • Vytváření zakázkových datových image provedené odborníky společnosti Lenovo pro přizpůsobení a nastavení bezpečnostních nastavení pro každý tablet před uvedením do provozu, čímž se šetří čas i peníze.
  • Služby inventarizace zařízení již při výrobě. Ušetřete čas a získejte bezprostřední kontrolu nad svými tablety - od prvního dne.

Prodloužení a rozšíření záruky

ThinkPlus ServicesProdloužení záruky chrání vaši investici a poskytuje možnost sladit záruční dobu s předpokládanou životností vašeho tabletu ThinkPad. Rozšíření záruky vám poskytuje přístup k vyšším úrovním služeb a odezvy, například služby servisu u zákazníka (Onsite) nebo služba servisu během následujícího pracovního dne (Next Business Day). Záruku na tablet ThinkPad je možné prodloužit na 2 nebo 3 roky (celkové trvání) začínající počátečním datem záruky.


Služby nasazení zařízení – Vytváření datových image, zabezpečení a inventarizace

Lenovo Services – Transition ServicesTablety je třeba do značné míry přizpůsobit předtím, než se dají použít pro obchodní účely. Jedinečné služby přechodu od společnosti Lenovo vám přinášejí možnosti přizpůsobení, zabezpečení a sledování potřebné k tomu, abyste tablety efektivně integrovali do své organizace. Naše Centrum technologií vytváření datových image (ITC) nabízí provedení bez zásahu uživatele s jedním bodem kontaktu, čímž vaší organizaci šetří čas a peníze a zároveň zvyšuje produktivitu a poskytuje zabezpečení potřebné pro podnikové prostředí.Více informací.
Take a quick surveyTake a quick surveyEmail this pageEmail this pagePrint this pagePrint this page
 

1. Servis v prostorách zákazníka (Onsite) je k dispozici jen v městských oblastech. Servis během následujícího pracovního dne není zaručený.