Úvodní stránka   >  Služby společnosti Lenovo   >  Malé a středně velké firmy   > 

Služby společnosti Lenovo - Malé a středně velké firmy


Lenovo Services for Small and Medium BusinessesPřenechejte starosti spojené s IT společnosti Lenovo a věnujte se naplno vašemu podnikání.

Naše rozsáhlé portfolio oceněných servisních služeb nabízí flexibilní možnosti k podpoře specifických potřeb malých a středně velkých firem. Od uvedení do provozu až po likvidaci a při všech krocích mezi tím se můžete spolehnout, že společnost Lenovo ochrání vaše data a zachová produktivitu vaší firmy.


Prodloužení a rozšíření záruky

ThinkPlus Services
  • • Standardní záruční krytí někdy nestačí. Společnost Lenovo nabízí prodloužení záruky až na dobu pěti let (v závislosti na vašem počítači a typu smlouvy) a vy tak můžete získat servisní podporu na dopředu stanovenou dobu a s dopředu stanovenými výdaji. To vám umožní přesně určit rozpočet výdajů na zařízení a chránit váš počítač tak dlouho, jak dlouho jej budete používat.
  • • Rozšíření záruky poskytuje flexibilní možnosti k zabezpečení toho, aby čas reakce při opravách a úroveň služeb vyhovovaly potřebám vaší firmy.Více informací.

Ochrana proti náhodnému poškození

Accidental Damage ProtectionVe vysoce mobilním světě se stávají nehody. Služba Ochrana proti náhodnému poškození1 od společnosti Lenovo vám pomůže připravit se na nečekané události a vytvořit rozpočet na nezáruční opravy počítačů, čímž zabezpečí plynulý provoz vaší firmy a minimalizuje výdaje na nečekané opravy. Služba Ochrana proti náhodnému poškození chrání vaši investici před funkčním nebo strukturálním poškozením způsobeným běžnými nehodami, například pády, politím, elektrickými výboji nebo poruchou displeje, a může vám uspořit značné náklady na opravy nebo koupi nového počítače. Více informací.


Služba Ponechání pevného disku

Keep Your Drive ServiceJakou hodnotu má váš cenný zákazník, zaměstnanec nebo firemní data? Služba společnosti Lenovo Ponechání pevného disku vám v nepravděpodobném případě poruchy disku umožňuje ponechat si váš pevný disk a data na něm. Pomocí této služby zlepšíte bezpečnost dat a zmírníte potenciální rizika občanskoprávní odpovědnosti, obzvláště pokud vaše organizace pracuje s citlivými informacemi. Obchodní data tak můžete zlikvidovat podle vlastních podmínek a směrnic. Služba odstraňuje potřebu sledování poškozených disků při přepravě a s tím související dokumentaci, čímž poskytuje zaměstnancům v oblasti IT čas k soustředění na jiné další důležité obchodní činnosti.Více informací.

Zdroje
Související odkazy
Technická podpora

Vyzkoušejte naši oceňovanou webovou podporu.
Více informací >


Print this pagePrint this page
 

1 - Ochrana proti náhodnému poškození je služba typu Depot/Carry-in.