Úvodní stránka   >  Služby společnosti Lenovo   >  Služby ochrany   > 

Servisní služby Lenovo – Služby ochrany


Ochrana proti náhodnému poškození (ADP)

Protection ServicesRozšíření záruky ThinkPad o Ochranu proti náhodnému poškození nabízí předvídatelný způsob tvorby rozpočtu pro nezáruční opravy počítačů, čímž vám umožňuje vyhnout se přerušením ve výrobě a minimalizuje náklady na nečekané opravy počítačů.

  • • Rozšíření záruky ThinkPad o Ochranu proti náhodnému poškození chrání vaše zařízení před funkčním nebo strukturálním poškozením způsobeným běžnými nehodami, například pády, politím, elektrickými výboji nebo poruchou displeje, a může vám uspořit značné náklady na opravy nebo koupi nového počítače. Více informací.

Služba Ponechání pevného disku (KYD)

Protection ServicesServisní služba společnosti Lenovo Ponechání pevného disku vám v nepravděpodobném případě poruchy disku umožňuje ponechat si váš pevný disk i data na něm. Pomocí služby KYD zlepšíte bezpečnost dat a zmírníte potenciální rizika občanskoprávní zodpovědnosti, obzvláště pak pokud vaše společnost pracuje s citlivými daty.

Obchodní data můžete zlikvidovat podle vlastních podmínek a směrnic. Služba odstraňuje potřebu sledování poškozených disků při přepravě a s tím související dokumentaci, čímž poskytuje zaměstnancům v oblasti IT čas k soustředění na jiné další důležité obchodní činnosti.Více informací.
Take a quick surveyTake a quick surveyEmail this pageEmail this pagePrint this pagePrint this page