Úvodní stránka   >  Služby společnosti Lenovo   >  Imaging Services   > 

Služby společnosti Lenovo – Imaging services


Lenovo Services – Imaging ServicesZpůsob, jakým zabezpečíte svoje počítače určí, zda z vaší investice získáte výsledky, které očekáváte. Příprava, plánování a uvedení vašich počítačových systémů do provozu jsou náročné na čas a výdaje. Společnost Gartner1 odhaduje, že organizace mohou utratit až 300 USD/počítač za manuální vytvoření datové image, načítání a konfiguraci každého nového počítače. Rozsáhlé portfolio řešení společnosti Lenovo nabízí dokonalou rovnováhu v efektivnosti a výkonnosti, přičemž přenáší nákladné počítačové služby náročné na práci na automatizované, průmyslově osvědčené procesy využívající nejlepších postupů.

Se službami návrhu datových image získáte přímý přístup k technickým znalostem společnosti Lenovo. Poskytujeme zakázkové image založené na potřebách vaší organizace, díky čemuž maximalizujete vaše investice do hardwaru a výrazně ušetříte během doby životnosti vašich počítačů.


 • • Tvorba standardních/statických datových image - umožňuje rychlé reakce na změnu image nebo potřeby související s nasazením zařízení
 • • Dynamické vytváření image - konsolidace různorodých datových image do jediného řešení
 • • Inteligentní vytváření datových image - kombinuje hardware Lenovo a zákazníkovu datovou image se systémem Windows 7 v jednom řešení dynamického vytváření image
 • • Technologie Enhanced Experience (EE) - vytváření datových image za účelem maximalizace výkonnosti systému Windows 7 na počítačích Lenovo
 • • Ověřování datových image - ověřte si vaši datovou image a dostatečně brzo a zachyťte chyby v procesu aplikace
 • • ImageUltra - konsoliduje všechny požadavky společnosti týkající se vytváření datových image do jednoho inteligentního řešení nasazení PC Více informací

Proč Lenovo?


Lídr ve svém oboru
 • • Založeno v roce 1996
 • • Technici a inženýři mají dohromady více než 200 let zkušeností s vytvářením datových image
 • • Více než 8 000 000 zakázkových image rozmístěných u více než 3000 zákazníků
 • • Certifikace ISO 9001

Celosvětové pokrytí
 • • Čtyři lokality zabezpečují celosvětové pokrytí
 • • Globálně standardizovaný zakázkový proces vytváření datových image
Zdroje
Související odkazy
Školení

V našem katalogu najdete nabídky kurzů k produktům a řešením.
Více informací >


Technická podpora

Vyzkoušejte naší oceněnou webovou podporu.
Více informací >Servisní služby Lenovo – Standardní služby vytváření image

Lenovo Services – Imaging ServicesSlužby vytváření datových image společnosti Lenovo mohou snížit vaše náklady, podporovat rychlejší nasazení zařízení a omezit chyby při něm.

Vytvoření zakázkové datové image - Poradíme se s vámi a definujeme vaše potřeby pro vytváření image. Poté vytvoříme zakázkovou image, který sestává z jednoho jazyka, jednoho operačního systému a aplikací vaší společnosti. Po otestování vám produkt pošleme na závěrečné zhodnocení a schválení.

Vytvoření zakázkové datové image v dalších jazycích - Po konzultaci s vámi vytvoříme nový image v dalším jazyce pro jeden operační systém a aplikace vaší společnosti.

Přidání ovladače dalšího zařízení - Jestliže chcete ke standardnímu předběžnému načítání přidat možnosti dalšího zařízení, přidáme jeho ovladače, které nám zadáte, a ověříme kompatibilitu. Výsledkem toho bude, že váš datový image bude připravený spolupracovat s vaší hardwarovou konfigurací.

Modifikace nebo migrace image dodaného zákazníkem - Po konzultaci s vámi vykonáme požadované změny ve vašem existujícím zakázkovém datovém image. Identifikujeme a opravíme problémy, které najdeme v image, a upozorníme vás na ně. Image otestujeme a poté vám jej pošleme na závěrečné zhodnocení a schválení.

Ověření image dodaného zákazníkem - Sestává z konzultace a vývoje plánu testování. Poté, co otestujeme váš image, vám pošleme obsáhlou zprávu o všech chybách ve vašem image a přiložíme dokumentaci s řešeními. Jakmile provedete změny, společnost Lenovo znovu přehodnotí váš nový datový image.

Příprava image pro výrobu - Před načtením vašeho datového image zkontrolujeme, zda se správně spouští, neobsahuje viry nebo se v něm nevyskytují nějaké očividné chyby a připravíme jej pro výrobu.

Image pro již nevyráběný hardware - Protože zákazníci prodlužují životnost svého hardwaru, společnost Lenovo dokáže vytvořit image pro využití staršího hardwaru s aktuálním operačním systémem a softwarovými standardy společnosti. Dokážeme vytvořit, migrovat/modifikovat a ověřit datové image pro bezproblémovou integraci nového a existujícího hardwaru a snížit počet proměnných, které mohou zvýšit náklady na podporu a servis. Od zákazníka se může vyžadovat dodání určitého hardwaru pro testování.

Technik na místě (Onsite) pro standardní vytváření datových image - Nyní je možné, aby kteroukoliv z výše uvedených služeb vykonal technik pro vytváření datových image společnosti Lenovo u zákazníka (Onsite), nikoliv v servisu společnosti Lenovo. Služba technika na místě je v současné době dostupná pouze v USA.

Zdroje
Související odkazy
Technická podpora

Vyzkoušejte naší oceněnou webovou podporu.
Více informací >Služby společnosti Lenovo – Služby ImageUltra

Lenovo Services – Imaging ServicesSe službou ImageUltra je neuvěřitelně jednoduché pracovat s různými operačními systémy a jazyky, počítači a skupinovými aplikacemi v rámci celé organizace.

Organizace vybavená službou ImageUltra je připravená na rychlé, bezproblémové přechody na nový hardware ihned po jeho uvedení, protože ovladače hardwaru se dají oddělit od základního operačního systému a image aplikačního softwaru.

ImageUltra Services


Služby ImageUltra

Budování image - Vytvoření jednoho datového image pro stolní a přenosné počítače Lenovo.

Příprava tzv. builderu pro výrobu - Příprava zákazníkova existujícího image pro výdej do výroby na předběžnou instalaci do zákazníkových zakázkových konfigurací.

Ověření builderu - Otestování datový image pro ověření přesnosti a odeslání souhrnu výsledků zákazníkovi.

Modifikace/Migrace - Porada se zákazníkem a vytvoření plánu testování, požadované změny existujícího image, identifikace/oprava problémů.

Vývoj modulu - Vytvoření přizpůsobených modulů podle požadavků zákazníka.

Servisní služby Lenovo – Reference zákazníků ohledně služeb vytváření datových image

Proč Lenovo?

Lenovo Services – Imaging ServicesCentrum technologií vytváření datových image společnosti Lenovo nabízí rozsáhlé portfolio řešení pro podporu změn ve vaší firmě. Díky vynikajícím pracovníkům a inovativním řešením věnuje ITC společnosti Lenovo veškerou pozornost tomu, aby poskytovalo cennou službu spokojeným zákazníkům.


Lídr ve svém oboru
 • • Založeno v roce 1996
 • • Technici a inženýři mají dohromady více než 200 let zkušeností s vytvářením datových image
 • • Více než 8 000 000 zakázkových image rozmístěných u více než 3000 zákazníků
 • • Certifikace ISO 9001

Celosvětové pokrytí
 • • Čtyři lokality zabezpečují celosvětové pokrytí
 • • Globálně standardizovaný zakázkový proces vytváření datových image

"Služby společnosti Lenovo jsou spolehlivé a jedinečné. Pro zavádění počítačů do škol v poměru 1:1 proto přecházíme na Lenovo."
-IT manažer
Školy v Orange County, Severní Karolína, USA

"Díky službám vytváření datových image společnosti Lenovo byly počítače studentů zakázkově přizpůsobené již během prvního spuštění. Nástroj zálohování a obnovy dat se ukázal být velmi důležitý během prvního dne používání notebooků, kdy bylo zapotřebí znovu vytvořit image na mnoha počítačích."
- IT manažer
Veřejné školy v Daviess County, Kentucky, USA

"Společnost QinetiQ ušetřila pracovní čas a náklady, které jsou obvykle potřebné během počátečního užívání tím, že nebylo potřeba dohlížet na proces vytváření image přímo na místě. I způsob doručení společnosti Lenovo splnil naše požadavky na vysokou bezpečnost."
- VP, informační technologie
QinetiQ, Velká Británie

"Společnost Egro se rozhodla, že při svém omezeném počtu zaměstnanců chce mít ve svých noteboocích předinstalované zakázkové datové image, proto využila služby ImageUltra poskytované prostřednictvím Centra technologií vytváření datových image(ITC) společnosti Lenovo."
- Ředitel
EGRO, Švýcarsko


Komentáře od dalších zákazníků...

"Cením si kvality a úsilí, které přichází z vašeho Centra vytváření datových image. Když dostanu datovou image ke schválení, nemusím už nic upravovat. To mi ušetří čas i peníze. Děkuji vám, Lenovo."

"S pracovníky Centra vytváření datových image se spolupracovalo výborně a byli velmi užiteční při dosahování úspěchu mých projektů."

"Služba byla skvělá, těžko bych hledal nějaké oblasti, které by se daly zlepšit."

"Moje zkušenosti s lidmi z Centra vytváření datových image Lenovo jsou úžasné! Byl to zajisté proces, který určitě uskutečníme znovu a doporučíme jej ostatním. Měli jsme velmi omezené množství času a technik společnosti Lenovo nám doručil výsledek bez komplikací. Bylo nám potěšením!"

"Vaši zaměstnanci byli rychlí, efektivní a ochotní. Dotažení akce do konce byl vynikající. Možná byste příště mohli udělat nějakou malou chybu, abych vám mohl doporučit, co máte zlepšit."

"Technik Centra technologií vytváření datových image s námi vynikajícím způsobem komunikoval o tom, co je potřeba, a otestoval s námi konečný produkt. Provedli jsme pár malých úprav a ty byly zpracované velmi rychle a efektivně. Výborná práce!"
Print this pagePrint this page
 

1 - “Souprava nástrojů, cena za migraci na Windows 7”, Gartner, October 16, 2009 #G00171501

*Společnost Lenovo má Centra vytváření datových image v Research Triangle Park, Severní Karolína, USA; Yamato, Japonsko; Šen-čenu, Čína a Bratislava, Slovensko. Tato centra zabezpečují vytváření zakázkových image, management, testování kompatibility a jiné služby.