Úvodní stránka   >  Služby společnosti Lenovo   >  Velké podniky   > 

Služby společnosti Lenovo pro velké organizace


Lenovo Services for Large EnterpriseSpolečnost Lenovo nabízí velkým podnikům a organizacím rozsáhlé portfolio služeb s přidanou hodnotou, které podporují celý životní cyklus produktů společnosti Lenovo. Nabídka našich servisních a doplňkových služeb optimalizuje produktivitu a uspokojení vašich pracovníků minimalizací prostojů. Díky službám Lenovo pro velké podniky se budete moci vy i vaši zaměstnanci plně soustředit jen na důležité pracovní úlohy.

Společnost Lenovo je partnerem vaší organizace a poskytuje komplexní řešení pro všechny vaše potřeby servisu a nasazení zařízení Lenovo prostřednictvím obnovy vyřazeného majetku. Naše služby vám umožňují přesněji vytvořit rozpočet výdajů na IT, poskytovat lepší SLA a dosahovat vyšší spokojenosti u koncových uživatelů. Jedinečná nabídka služeb společnosti Lenovo vám pomůže vytěžit maximum z vaší investice do IT vybavení.


Služby záruční podpory společnosti Lenovo

ThinkPlus ServicesSlužby záruční podpory společnosti Lenovo poskytují flexibilní možnosti, které uspokojí všechny vaše obchodní potřeby. Nabízíme komplexní nadnárodní řešení služeb, které vám pomůže realizovat vaše cíle v oblasti efektivity nákladů, úrovně servisu, produktivity a spokojenosti koncových uživatelů.Více informací.


Záruční služby společnosti Lenovo

  • • Záruku je možné prodloužit až na dobu pěti let (v závislosti na typu vašeho počítače a typu smlouvy) a vy tak můžete získat řešení na dopředu stanovenou dobu a s dopředu stanovenými výdaji, které vám umožní vyhnout se problémům s dodatečnými náklady na nečekané opravy.
  • • Rozšíření záruky vám umožňuje určovat čas reakce a úroveň služeb tak, aby vyhovovaly přesně vašim potřebám v oblasti podpory IT. K dispozici jsou pohodlné služby opravy v místě vašeho podnikání (Onsite)1 či během následujícího pracovního dne (Next Business Day), které zaručí, že vaši pracovníci oddělení IT se budou moci soustředit na ostatní důležité pracovní činnosti.


Služby ochrany od společnosti Lenovo


Ochrana proti náhodnému poškození

Protection ServicesSlužba Ochrany proti náhodnému poškození (Accidental Damage Protection)² nabízí předvídatelný způsob tvorby rozpočtu pro nezáruční opravy počítačů, což vám umožňuje vyhnout se přerušením ve výrobě a minimalizaci nákladů na nečekané opravy počítačů.

  • • Služba Ochrany proti náhodnému poškození chrání vaše zařízení před funkčním nebo strukturálním poškozením způsobeným běžnými nehodami, napříklady pády, politím, elektrickými výboji nebo poruchou displeje, což vám umožní uspořit značné náklady na opravy nebo koupi nového zařízení.Více informací.

Služba Ponechání pevného disku

Protection ServicesSlužba společnosti Lenovo Ponechání pevného disku (Keep Your Drive) vám v nepravděpodobném případě poruchy disku umožňuje ponechat si váš poškozený pevný disk i data na něm. Pomocí této služby zlepšíte bezpečnost dat a zmírníte potenciální rizika občanskoprávní odpovědnosti, obzvláště pokud vaše organizace pracuje s citlivými informacemi. Obchodní data tak můžete zlikvidovat podle vašich interních nařízení a směrnic. Služba Ponechání pevného disku vás zbavuje potřeby sledovat poškozené pevné disky během přepravy a odstraňuje s tím související dokumentaci, díky čemuž umožňuje vašim zaměstnancům IT věnovat se jiným důležitým obchodním činnostem. Více informací.

Zdroje
Související odkazy
Technická podpora

Vyzkoušejte naší oceňovanou webovou podporu.
Více informací >


Print this pagePrint this page
 

1 – Dostupnost této služby se liší podle země a regionu

2 – Ochrana před poškozením (ADP) je služba s dodáním do servisu (Carry-in)