Home   > 

About Lenovo

map
 
Think - комерційний бренд
Ноутбуки ThinkPad®
На міжнародному ринку персональних систем сімейство Think незмінно визнається беззаперечним лідером в області продукції найвищого класу. Чисельні дослідження постійно називають продукти цього сімейства «кращими в своєму класі» та «найкращими». Жодна з представлених на ринку лінійок ПК не отримала такого визнання.
 
SL Серія
Для дому та офісу


Нова лінійка ноутбуків пропонує легендарну надійність ThinkPad у поєднанні з новітніми бездротовими технологіями та мультимедійними характеристика- ми, що будуть ідеальні у застосуванні як вдома, так і в офісі.
 
X Серія
Легкість та витонченість


Реальна всебічна мобільність, вражаючий час автономної роботи, витончений та легкий дизайн. Все це для користувачів, які знаходяться у постійному русі та проводять практично весь свій час поза межами офісу.
 
T Серія
Вражаюча продуктивність


Ідеальний баланс швидкодії та мобільності, розширені графічні можливості, вражаюча потужність та тривалий час автономної роботи в поєднанні з класичним дизайном ThinkPad®.
 
R Серія
Щоденна робота


Прекрасна продуктивність та багатий набір функцій за помірну ціну. Нові моделі спроектовані спеціально для малого бізнесу
 
Настільні ПК ThinkCentre®
Завдяки обчислювальній потужності чотирьох ядер та впровадженій системі безпеки настільні комп’ютери Lenovo ThinkCentre забезпечують надійну роботу Вашої компанії.
 
M серія
Стабільний та безпечний


Для бізнесу, який вимагає довгострокових рішень та великого вибору формфакторів для будь-яких задач.
 
А серія
Якість, вибір та доступність


Для бізнесу, який вимагає новітніх технологій за адекватною ціною. Моделі доступні у формфакторах SFF та Tower
 
Серія бізнес ПК QiTian

Ідеальні рішення для Ваших мобільних потреб у відкритих мережах Інтернет, таких як комп’ютерні класні кімнати або інтернет-клуби.
 
Серверне обладнання ThinkServer®
та робочі станції ThinkStation®
Компанія пропонує своїм клієнтам широку серію серверного обладнання, враховуючи повну серію серверів, робочих станцій та накопичувачів інформації, що відповідають будь-яким вимогам малих, середніх та великих підприємств.
 
Робочі станції ThinkStation створені на базі процесорної технології Intel Xeon та оснащені відео картами NVIDIA та ATI. ThinkStation забезпечують професійну потужність, завдяки якій Ви зможете підвищити продуктивність та швидкість своєї роботи. Реалізуйте свій потенціал—використовуйте ThinkStation.
 
2 000 000 000 000 000 TFLOPSA

Потужність суперкомп’ютера Shenteng 7000G виконує більше ніж 2 квадраліони операцій на секунду. Shenteng 7000G створено для використання в наукових дослідженнях, освіті, метеорологічній сфері.
 
 
Related links   |  Investor relations  |  Global procurement  |  Social responsibility