Home   > 

About Lenovo

map

 
Lenovo – світовий лідер в області IT технологій

комп’ютерів, яка входить до списку Fortune Global 500 (за даними 2007 року). Продуктова лінійка Lenovo поєднує бренд Think—в минулому бренд IBM, що представлений на комерційному сегменті ринку, а також бренд Idea, який було розроблено спеціально для споживчого ринку. Сучасна компанія Lenovo, створена у результаті придбання компанією Lenovo Group підрозділу персональних комп’ютерів IBM у 2005 році, являється світовим лідером, яким має свої підрозділи у більш ніж 60-ти країнах, а також надає своїм бізнес-партнерам та споживачам інноваційну продукцію у більш ніж 160 країнах світу. Компанія Lenovo має операційні підрозділи в Пекіні (КНР), Ралей (США, штат Півн. Кароліна), Сінгапурі та Парижі (Франція), маркетингові підрозділи у Бангалорі (Індія), найбільші дослідницькі центри в Ямато (Японія), Пекіні, Шанхаї та Шенджені (КНР). Штаб-квартира компанії знаходиться в Перчейзі (США, штат Нью-Йорк). Загальна чисельність робітників компанії перевищує 20 тисяч людей по всьому світу, враховуючи 1 700 дизайнерів, вчених та інженерів—представників різних націй та мовних груп.

 
   
Оновлення компанії Lenovo – стратегічний альянс професіоналів

1981 р. – створення в рамках корпорації IBM нового структурно- го підрозділу Personal Computing Division (PCD), яке створило еталон ноутбука – сімейство ThinkPad.

1984 р. – створена компанія під назвою Legend відкрила у Китаї нову еру персональних комп’ютерів для споживчого ринку. 2003 р. – компанія Legend змінила назву своєї торгової марки на Lenovo.

2005 р. – придбання компанією Lenovo Group підрозділу персональних комп’ютерів IBM суттєво вплинуло на її частку ринку. Оновлена компанія Lenovo стає лідером міжнародного ринку персональних комп’ютерів. 2008 р. – активне розширення діяльності компанії Lenovo на ринках країн СНД.

2007 р. – Lenovo виходить на ринок з новою лінійкою продукції IdeaPad, орієнтованою на споживчий ринок.

2008 р. – активне розширення діяльності компанії Lenovo на ринках країн СНД.

 
   
Поруч з Олімпійськими Іграми
Офіційний партнер Міжнародного Олімпійського Комітету

Компанія Lenovo –Офіційний партнер Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) програми ТОП 6. Компанія була спонсором для Зимових Олімпійських ігор в Турині та для Літніх Олімпійських Ігор 2008 у Пекіні, будучи ексклюзивним постачальником комп’ютерного обладнання.

Олімпійські Ігри 2008 у Пекіні майже в 4 рази перевершили масштаб ігор в Турині за своїм розмахом та складністю. Компанія Lenovo надала 50,000 одиниць комп’ютерного обладнання, включаючи серверне обладнання, настільні комп’ютери та ноутбуки, монітори та принтери. Також в ролі всебічної підтримки були задіяні 580 інженерів та технічних спеціалістів компанії. Найкращі продукти та сервіс компанії Lenovo стали технічною базою для проведення Олімпійських Ігор в Пекіні.

Класифікація комп’ютерного обладнання, що надавалось компанією Lenovo для Олімпійських Ігор 2008 в Пекіні:

 • 24,000 робочих станцій
 • 12,000 настільних персональних
 • комп’ютерів
 • 10,000 17`` TFT моніторів
 • 2,000 15`` сенсорних дисплеїв
 • 2,000 настільних принтерів
 • 800 ноутбуків
 • 700 серверів
Висока якість продукції Lenovo перевірена досвідом Олімпійських Ігор, під час яких жодна з наданих одиниць обладнання не вийшла з ладу. Усі системи працювали безвідмовно!
 
   
Спонсорські програми та партнерство

Технології Lenovo використовуються в самому серці команди Formula 1

Vodafone McLaren Mercedes повідомила про співпрацю з компанією Lenovo протягом сезону Formula 1 у 2009 році.

Висококваліфіковані спеціалісти компанії Lenovo вже почали процес впровадження бездротових мобільних ПК технологій, розроблених згідно з вимогами команди Formula 1 Vodafone McLaren Mercedes. Також будуть використовуватись десктопи Lenovo для гаражу та станції піт-лейн.

Vodafone McLaren Mercedes і Lenovo будуть використовувати комп’ютери для надшвидкого збору та комплексного аналізу інформації з різних точок на треці та піт-зупинок.

NBA з технічної точки зору

Комп’ютерні технології Lenovo допомагали вловлювати та фіксувати найбільш динамічні моменти гри.

Дані ПК забезпечували технічну підтримку протягом гри, включаючи Start/Time Clock та запис часу реального старту.

Завдяки оптимальним розмірам сенсорного дисплея Lenovo ThinkPad X60 tablet реєстратор мав можливість швидко та ефективно заносити інформацію стосовно кожної гри.

Більше ніж 675 000 статистичних записів фіксуються протягом кожної гри сезону NBA, що вказує на точність та стабільність ПК, що надаються компанією Lenovo.

 
   
Інноваційні технології

Компанія Lenovo багата на таланти—її колективи розробників отримали сотні нагород за технології та дизайн, а також більше 2 000 патентів, вони стали авторами унікальних рішень для різних галузей, розробивши безліч інноваційних технологій:
 • Track PointТМ –вказівний джойстик («маленька червона кнопка»)
 • ThinkPad design—один з найбільш тихих в області ПК індустрії
 • VeriFaceТМ—технологія розпізнавання обличчя як пароль для доступу до системи
 • Система відновлення One KeyТМ

Кінцева мета вчених та інженерів компанії Lenovo—розширення можливостей власника персональної системи при одночасному скороченні загальної вартості приладу. Дотримання цього принципу виокремлює компанію Lenovo з-поміж її конкурентів в секторі персональних комп’ютерів та приваблює замовників, які прагнуть підвищення продуктивності, що забезпечується лише справжніми інноваціями.


ThinkPad design

Технологія Система Veriface™

Система відновлення OneKey™

Track Point™
 
   
Стратегічні партнери компанії Lenovo
Lenovo належать наступні торгові марки та логотипи:


Виграшне партнерство
podcasts Lenovo + Microsoft
Lenovo рекомендує Windows®7 для персональних комп’ютерів, що призначені для домашнього використання.
 
  podcasts


podcasts Lenovo + Intel
Найкращі ноутбуки Lenovo оснащені технологіями на базі процесора Intel ® Core TM 2 Duo, що забезпечує відмінну роботу, повну сумісність та економію енергії.
 
  podcasts


Найкращі спеціалісти в області досліджень та розробок

Компанія Lenovo пишається своїми досягненнями в області розробок. Її Глобальні Дослідницькі Центри в Китаї, Японії та США розробили один з найкращих винаходів в області ПК технологій—концептуально новий прототип ноутбука “Bento box” у 1992 році. У 2008 році відбувся випуск нової моделі ноутбука ThinkPad X300 “Kodachi”, який було визнано найбільш легким, тонким та технологічно інноваційним серед усіх існуючих ноутбуків у світі.

8 найбільших лабораторій

Компанія Lenovo має 8 великих лабораторій державного рівня, які займаються розробкою продукції, її тестуванням та сертифікацією.


Дослідницька лабораторія з питань захисту
навколишнього середовища

Науково-дослідницька лабораторія в США

Лабораторія ЕМС

Лабораторія дослідження шуму

Науково-дослідницький
центр у м. Ралей, США

Науково-дослідницький
центр у м. Ямато, Японія

Пекінський
науково-дослідницький
інститут
 
Related links   |  Investor relations  |  Global procurement  |  Social responsibility