Domů   >  O společnosti Lenovo   > 

Síla nápadů

 
Nápady jsou všude.
Váš život je stálý pohyb. Žijete v otevřeném světě, v záři elektrických neónů, kde jsou nápady všude kolem a vás a ten následující, může být váš nejlepší. Jste připraveni? V podzemní dráze nebo na dálnici, v zasedací síni nebo v koupelně, na pláži nebo v autobuse - kde budete mít další nápad?

Kamkoliv vás kroky zanesou, je s vámi společnost Lenovo. Pomáháme vám zachytit vaše nápady, rozpracovávat je, ukládat, sdílet - realizovat je. Uveďte své nápady v život pomocí našich oceňovaných, výjimečně techniky dokonale zpracovaných přenosných a stolních počítačů.

Svět - jasnější místo na Zemi
Každý den lidé ve společnosti Lenovo rozkvétají díky prostředí, které podporuje růst nápadů a nového myšlení. Tyto nápady se postupně rozrůstají do inteligentních, bezpečných a snadno použitelných technologických produktů a profesionálních služeb s přidanou hodnotou, které pomáhají definovat podstatu společnosti Lenovo. Na celém světě nabízíme zákazníkům nové způsoby, jak se stát produktivnějšími.

Co to znamená pro vás? To znamená, že odhodlání společnosti Lenovo vyrábět nejlepší počítače zaručuje uživatelům výjimečné zážitky při práci s nimi. Proto místo honění se za nápady můžete věnovat čas jejich pěstění, rozvíjení a sledování jejich růstu. A když budou růst všechny dobré nápady, poroste i svět.

Další informace o společnosti Lenovo
 
 
Výrobky Lenovo
Realizujte svou představu dokonalého počítače - pořiďte si naše výjimečně technicky dokonale zpracované přenosné a stolní počítače a příslušenství.
Další informace
LenovoVision
Sledujte video prezentaci počítačů Lenovo a objevte některé z našich nejlepších inovací.
Další informace