Úvodní strana  >  Servis a záruka

Servis a záruka - souhrnné informace

 
Pro koncového spotřebitele se na produkty Lenovo podle zákona vztahuje standardní záruka 2 roky. Baterie zakoupená společně s notebookem přebírá záruku notebooku. Je-li baterie zakoupena zvlášť, vztahuje se na ni nová záruka s trváním 2 roky. Záruka na baterii se nevztahuje na pokles kapacity, pouze na materiálové vady. V případě podnikajících fyzických a právnických osob není délka záruky zákonem definovaná - závisí na smluvním vztahu SLA. Zákonná lhůta délky opravy je 30 dní, průměrná doba Lenovo servisu je ale výrazně kratší (běžně 5 dní Idea; 2-5 dní Think).

Na možnosti rozšíření standardní záruky se zeptejte Vašeho prodejce.

Základní dokumenty:
Platný dokument „Omezená záruka Lenovo“ pro rok 2013

Informace pro uplatnění záruky na vadné pixely displeje.
Notebooky IdeaPad | Notebooky ThinkPad | All-In-One a Monitory | Tablety

 
Řada IDEA (IdeaPad, IdeaCentre) – tel.: 840 110 126

"Záruční i pozáruční servis pro Idea Lenovo produkty je realizován přes kurýrní službu UPS. Ta zařízení vyzvedne na vámi určeném místě, dopraví jej do servisního střediska a po opravě doručí zpět k vám. V případě potřeby doveze kurýr i přepravní obal (zařízení tedy není třeba předávat v originálním balení). V případě záručního servisu je celá tato služba zdarma. Pro nahlášení servisního požadavku prosím kontaktujte naši bezplatnou zákaznickou linku pro řadu Idea na výše uvedeném telefonním čísle. Zařízení můžete samozřejmě také odnést k vašemu prodejci, který záruční servisní požadavek vyřídí za vás."

 
Řada THINK (ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation, ThinkServer, ThinkVision) – tel.: 800 110 126

"Záruční i pozáruční servis pro Think Lenovo produkty zajišťuje síť Lenovo autorizovaných servisních partnerů. Zařízení můžete samozřejmě také odnést k vašemu prodejci, který záruční servisní požadavek vyřídí za vás."

V případě dotazů ohledně hardware prosím kontaktujte naši bezplatnou zákaznickou linku pro řadu Think na výše uvedeném telefonním čísle, nebo pište na info@lenovo.cz.

Seznam Lenovo autorizovaných servisních partnerů pro řadu Think

 
Příslušenství, náhradní díly, rozšíření

Obecnou nabídku příslušenství Lenovo, včetně náhradních baterií, naleznete v záložce Příslušenství a upgrade.
Ne všechny uvedené produkty jsou dostupné pro Českou republiku. V případě Vašeho zájmu o konkrétní příslušenství či rozšíření se na dostupnost a kompatibilitu informujte u Vašeho prodejce.

 

Více informací naleznete v části SLUŽBY A ZÁRUKA